вид на хируршки конци Polyglycolic киселина Рапид шиење

Краток опис:

Суджоу Sinomed Медицински Уред за копродукции, Ltd е една од водечките компании во Кина polyglycolic киселина брзо производители шиење, нашата фабрика е во состојба да произведе CE сертификација polyglycolic киселина брзо шиење, PGAR шиење. Добредојдовте на трговија на големо евтини и високо квалитетни производи од нас. Синтетички, апсорбирачки, ...


детали за производот

Тагови производ

Суджоу Sinomed Медицински Уред за копродукции, Ltd е една од водечките компании во Кина polyglycolic киселина брзо производители шиење, нашата фабрика е во состојба да произведе CE сертификација polyglycolic киселина брзо шиење, PGAR шиење. Добредојдовте на трговија на големо евтини и високо квалитетни производи од нас.

Синтетички, апсорбирачки, мултивлакнести плетенка шиење, undyed

реактивност ткивото во микроскоп форма е минимална.

Апсорпција се случува преку прогресивни хидролитската акција заврши на 42 дена.

Најчесто се користи во ткивата кои имаат краток период cicatrisation.

USP: 8 / 0-2 #

Бидат стерилизирани, со еднакви можности

Пакување: Индивидуални алуминиумска фолија печат

 

Sinomed е една од водечките компании во Кина шиењепроизводители, нашата фабрика е во состојба да произведе CE сертификација polyglycolic киселина брзо шиење. Добредојдовте на трговија на големо евтини и високо квалитетни производи од нас.

Жешка Тагови: вид на хируршки конци, polyglycolic киселина брзо шиење, Кина, производителите, фабрика, на големо, евтини, висок квалитет, CE сертификација

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!