• banderolë00-2-2
 • banderolë03
 • banderolë00-2
 • banderolë02
 • 20180410145346
 • 213 (1)
 • 213 (4)

Mirë se vini në Sinomed

Suzhou Sinomed ju mirëpret!

Suzhou Sinomed Co, Ltd, është një nga prodhuesit kryesorë të shiringave të disponueshme në Kinë, dorezave kirurgjikale latex, tubave të grumbullimit të gjakut me vakum, qeseve të urinës dhe tubave mjekësorë, fabrika jonë është në gjendje të prodhojë produkte të certifikimit CE.Mirë se vini në produkte me shumicë të lirë dhe me cilësi të lartë nga ne.

Shiko më shumë

Pse të zgjidhni Sinomed

 • 80+

  80+

  shtetet
 • 100+

  100+

  PUNONJËSIT
 • 500+

  500+

  partner
 • 3000+

  3000+

  PRODUKTET

SinomedKatalogu i produkteve

Portofoli i kompanisë përmban më shumë se 3000 produkte dhe përfshin kërkesat e institucioneve mjekësore.

Produktet e veçuara

WhatsApp Online Chat!
whatsapp