• банер00-2-2
 • банер03
 • банер00-2
 • банер02
 • 20180410145346
 • 213 (1)
 • 213 (4)

Добредојдовте во Синомед

Suzhou Sinomed ви посакува добредојде!

Suzhou Sinomed Co., Ltd е еден од водечките кинески производители на шприц за еднократна употреба, хируршки ракавици од латекс, цевка за собирање крв со вакум, кеси за урина и медицински цевки, нашата фабрика е во состојба да произведува производи за сертификација CE.Добредојдовте во големопродажните евтини и висококвалитетни производи од нас.

Гледај Повеќе

Зошто да изберете Sinomed

 • 80+

  80+

  Земји
 • 100+

  100+

  ВРАБОТЕНИ
 • 500+

  500+

  партнер
 • 3000+

  3000+

  ПРОИЗВОДИ

СиномедКаталог на производи

Портфолиото на компанијата содржи повеќе од 3.000 производи и ги вклучува барањата на медицинските установи.

Избрани производи

WhatsApp онлајн разговор!
whatsapp