латекс прав бесплатно ракавици од латекс хируршки ракавици

Краток опис:

LATEX хируршки ракавици Спецификации: 1. Боја: Природна; 2. Стандард: САД ASTM D-3577 и EN455; 3. Steriled со гама; 4. Големина: 6 "/6.5" / 7 "/7.5" / 8 "/8.5" 5. Пакување: 1 пар на запечатени хартија ќеса, 50pairs / кутија, 10boxes / картон.


детали за производот

Тагови производ

LATEX хируршки ракавици

спецификации:

1. Боја: Природна; 

2. Стандард: САД ASTM D-3577 и EN455; 

3. Steriled со гама; 

4. Должина: 6 "/6.5" / 7 "/7.5" / 8 "/8.5"

5. Пакување: 1 пар на запечатени хартија ќеса, 50pairs / кутија, 10boxes / картон.

 

Суджоу SINOMED е една од водечките компании во Кина Латекс хируршки ракавиципроизводители, нашата фабрика е во состојба да произведе хируршки ракавици CE сертификација латекс. Добредојдовте на трговија на големо евтини и високо квалитетни производи од нас.

Жешка Тагови: во прав латекс ракавици бесплатно, латекс хируршки ракавици, Кина, производителите, фабрика, на големо, евтини, висок квалитет, CE сертификација

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!