Контактирајте не

Суджоу Sinomed копродукции, ООД

адреса

19F,Zhongrun Center,399 East Baodai Road,Suzhou,Jiangsu,China

Е-пошта

телефон

Ќелија (Whatsapp): 86-13706206219

TEL:+86 0512-69390206

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!