ендотрахеална цевки

Краток опис:

Материјал: ПВЦ, Стерилни, за еднократна пакет, 10pcs / кутија, 10boxes / ЦТН


детали за производот

Тагови производ

Материјал: ПВЦ,

стерилни,

големина OD / ID должина
СР: 10 2.5мм /3.3mm должина 110mm
СР: 12 3.0mm / 4.0mm должина 120mm
СР: 14 3.5mm / 4.7mm должина 160mm
СР: 16 4.0mm / 5.3mm должина 200mm
СР: 18 4.5mm /6.0mm должина 220mm
СР: 20 5.0mm /6.7mm должина 240mm
СР: 22 5.5mm / 7.3mm должина 250mm
СР: 24 6.0mm / 8.0mm должина 290mm
СР: 26 6.5mm / 8.7mm должина 300mm
СР: 28 7.0mm / 9.3mm должина 310mm
СР: 30 7.5mm / 10.0mm должина 320mm
СР: 32 8.0mm / 10.7mm должина 300mm
СР: 34 8.5mm / 11.3mm должина 320mm
СР: 36 9.0mm / 12.7mm должина 310mm
СР: 38 9.5mm / 12.7mm должина 320mm
СР: 40 10.0mm /13.3mm должина 330mm

Еден пакет, 10pcs / кутија, 10boxes / ЦТН

Суджоу SINOMED е една од водечките компании во Кина медицински цевкапроизводители, нашата фабрика е во состојба да произведе CE сертификација ендотрахеална цевка. Добредојдовте на трговија на големо евтини и високо квалитетни производи од нас.

Жешка Тагови: ендотрахеална цевка, Кина, производителите, фабрика, на големо, евтини, висок квалитет, CE сертификација

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!