stomak Tube

Përshkrim i shkurtër:

1) të bërë nga PVC jo-toksike

2) Size: 6Fr - 24Fr

3) Ngjyra: (formë transparent dhe i tejdukshëm mjegull sipërfaqja)

4) sipërfaqja rrëshqitshëm

5) operacion i lehtë, jo-irrituese

6) Sterile: nga OE GAS

paketë vetëm (1pc / polybag ose 1pc / qese sterilizuar)


Detail Product

Produkt Tags

1) të bërë nga PVC jo-toksike

2) Size: 6Fr - 24Fr

3) Ngjyra: (formë transparent dhe i tejdukshëm mjegull sipërfaqja)

4) sipërfaqja rrëshqitshëm

5) operacion i lehtë, jo-irrituese

6) Sterile: nga OE GAS

paketë vetëm (1pc / polybag ose 1pc / qese sterilizuar) 

 

Suzhou SINOMED është një nga kryesorë të Kinës Tube mjekësoreprodhuesit, fabrika jonë është në gjendje të prodhojë certifikimit CE tub stomak. Mirë se vini në produkte me shumicë të lirë dhe me cilësi të lartë nga ne.

Hot Tags: stomak tub, Kina, prodhues, fabrika, me shumicë, të lirë, me cilësi të lartë, certifikimit CE

  • Previous:
  • Next:

  • Produkte të lidhura

    WhatsApp Online Chat!