Lloji i palosur i maskës N95

Përshkrim i shkurtër:

Maska jonë është e certifikuar nga NISOH. Ne e kemi eksportuar atë në më shumë se 50 vende në 20 vitet e fundit.

Përshkrim:

4 shtresa, shtresa e jashtme PP spunbond, shtresa e lartë e filtrimit me ngjyrë kafe të shkrirë PP, shtresa jo e endur me gjilpërë PP, shtresa e brendshme PP spunbond

Paketimi: 20 copë/kuti, 20 kuti/karton, madhësia e kartonit: 62×28×31 cm, GW/NW: 5,4/3,7 kg


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Maska jonë është e certifikuar nga NISOH. Ne e kemi eksportuar atë në më shumë se 50 vende në 20 vitet e fundit.

Përshkrim:

4 shtresa, shtresa e jashtme PP spunbond, shtresa e lartë e filtrimit me ngjyrë kafe të shkrirë PP, shtresa jo e endur me gjilpërë PP, shtresa e brendshme PP spunbond

Paketimi: 20 copë/kuti, 20 kuti/karton, madhësia e kartonit: 62×28×31 cm, GW/NW: 5,4/3,7 kg

 

SUZHOU SINOMED është një nga prodhuesit kryesorë kinezë të MASKËVE (RESPIRATOR PARTIKULARE), fabrika jonë është në gjendje të prodhojë çertifikimin CE n95 maskë të llojit të palosur.Mirë se vini në produkte me shumicë të lirë dhe me cilësi të lartë nga ne.

Hot Tags: maskë n95 e tipit të palosur, Kinë, prodhues, fabrikë, me shumicë, lirë, me cilësi të lartë, certifikim CE

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme

    WhatsApp Online Chat!
    whatsapp