Siguria gjilpërave Luer Slip Përdorimi Only

Përshkrim i shkurtër:

Kapak sigurisë rrit performancën e sigurisë; Pas përdorimit, mbuluar gjilpërë me dorë, të cilat mund të shmangen duart infermiere duke u lënduar; Ajo është në dispozicion vetëm për vetëm shiringa luer shqip; Produkt No .: MDLSN-01


Detail Product

Produkt Tags

Features produktit: 

Kapak sigurisë rrit performancën e sigurisë;

Pas përdorimit, mbuluar gjilpërë me dorë, të cilat mund të shmangen duart infermiere duke u lënduar;

Ajo është në dispozicion vetëm për vetëm shiringa luer shqip; 

Produkt No .: MDLSN-01 

 

Sinomed është një nga prodhuesit kryesorë të Kinës shiringë, fabrika jonë është në gjendje të prodhojë CE certifikimit të sigurisë gjilpërë Luer vetëm përdorimin shqip. Mirë se vini në të lirë dhe me cilësi të lartë të produkteve me shumicë nga ne.

Hot Tags: luer shqip tip shiringë, sigurisë gjilpërë luer shqip përdorim vetëm, Kina, prodhues, fabrika, me shumicë, të lirë, me cilësi të lartë, certifikimit CE

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!