Grumbullimi i gjakut bd gjilpërë Grumbullimi i gjakut Needle

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Multi-mostër  gjilpërë

kod madhësi Ngjyrë paketim
12251 18Gx1 " rozë 100pcs / kuti, 5000pcs / ctn
12321 18Gx1 1/4 '
12381 18Gx1 1/2 '
90251 20Gx1 " E verdhe
90321 20Gx1 1/4 '
90381 20Gx1 1/2 '
80251 21Gx1 " e gjelbër
80321 21Gx1 1/4 '
80381 21Gx1 1/2 '
70251 22Gx1 " e zezë
70321 22Gx1 1/4 '
70381 22Gx1 1/2 '
60251 23Gx1 " blu
60321 23Gx1 1/4 '
60381 23Gx1 1/2 '

Suzhou SINOMED është një nga prodhuesit kryesorë të Kinës Lancet gjakutprodhuesit, fabrika jonë është në gjendje të prodhojë grumbullimin e gjakut certifikimit CE gjilpërë. Mirë se vini në produkte me shumicë të lirë dhe me cilësi të lartë nga ne.

Hot Tags: bd gjilpërë mbledhja e gjakut, gjilpërë mbledhja e gjakut, Kina, prodhues, fabrika, me shumicë, të lirë, me cilësi të lartë, certifikimit CE

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!